2 və 3 dekabr tarixlərində Kompleksimizin ev sahibliyi etdiyi MTK Model Birləşmiş Millətlər Konfransının inanılmaz uğurunu sizinlə bölüşməkdən məmnunuq! Tədbir tamamilə şagirdlərin təşkilatçılığı və rəhbərliyi ilə keçirildi. Konfrans zamanı keçirilən komitə iclasları yüksək peşəkarlıq və fəallığın təmin edilməsi ilə formal və ciddi keçirildi. Qürurla bildiririk ki, MTK MUN Konfransı tələbələrin diplomatiya və tənqidi düşünmə bacarıqlarını uğurla nümayiş etdirdikləri tədbir oldu.
Konfrans məlumatlandırıcı və maarifləndirici olmaqla yanaşı, həm də çox əyləncəli keçdi. Oyun Gecəsi və Qala Gecəsi konfransın əsas gözlənilən məqamları idi. Şagirdlərin daha qeyri-rəsmi şəraitdə dincəlməsi və əylənməsi onların ümumi konfrans təcrübəsini daha da zənginləşdirdi.
Bu tədbirin uğurlu keçməsində əməyi olan bütün iştirakçılara, nümayəndələrə və təşkilatçılara təşəkkürümüzü bildiririk. İştirak edən hər kəsin fədakarlığı və zəhməti həqiqətən də MTK MUN Konfransını hamı üçün yaddaqalan təcrübəyə çevirdi. Biz gələcək konfranslarda bu uğuru möhkəmləndirməyi və şagirdlərin dəstəkləyici mühitdə diplomatik və liderlik bacarıqlarını inkişaf etdirməyə davam etməyi səbrsizliklə gözləyirik. MTK MUN Konfransının böyük uğur qazanmasına səbəb olan hər kəsə təşəkkür edirik!

We are thrilled to share with you the incredible success of our recent MTK Model United Nations Conference hosted by our Complex on December 2 and 3! The event was an absolute triumph, as it was entirely student-organised and student-led. The committee sessions held during the conference were exceptionally formal and strict, ensuring a high level of professionalism and engagement among participants. We are proud to announce that MTK MUN Conference was a resounding success, with students demonstrating their diplomacy and critical thinking skills.
The conference not only proved to be informative and educational but also a lot of fun. The Game Night and Gala Night were definite highlights of the conference. It was heartening to witness students unwind and bond in a more informal setting, further enriching their overall conference experience
We extend our gratitude to all the participants, delegates, and organizers who contributed to the success of this event. The dedication and hard work of everyone involved truly made MTK MUN Conference a memorable and enriching experience for all. We look forward to building on this success in future conferences and continuing to empower students to hone their diplomatic and leadership skills in a supportive and engaging environment. Thank you to everyone who made MTK MUN Conference an outstanding success!