Qarabağ Dirçəliş Fondunun təşəbbüsü ilə keçirilən "Dirçəliş Kuboku" xeyriyyə minifutbol turnirində Kompleksimizin heyətindən ibarət MTK Wolves futbol komandası turnirdə iştirak edən 40 komandadan biri olub Kompleksimizi qürurla təmsil edir.
Komandamızın ADSEA komandası ilə ilk qarşılaşması 4:4 bərabərliklə, SGS futbol komandası ilə qarşılaşması isə 3:1 qələbə ilə yekunlaşdı. Komandamıza uğur və qalibiyyət arzulayırıq!
Qeyd edək ki, turnirin keçirilməsindən əldə olunacaq vəsait Qarabağ Dirçəliş Fondunun sifarişi ilə işğaldan azad edilmiş Füzuli şəhərində salınacaq Füzuli Mərkəzi Parkının ərazisində idman meydançalarının tikintisinə yönəldiləcək.

In the "Revival Cup" charity mini-football tournament organized by the Karabakh Revival Foundation, the MTK Wolves football team, consisting of the staff of our Complex, is one of the 40 teams participating in the tournament and proudly represents our Complex.
The first meeting of our team with the ADSEA team ended with a 4:4 tie, and the meeting with the SGS football team ended with a 3:1 victory. We wish our team success and victory!
It should be noted that the funds obtained from the tournament will be directed to the construction of sports fields in the territory of the Fuzuli Central Park, which will be built in the liberated city of Fuzuli by order of the Karabakh Revival Fund.